Skolų išieškojimo ir bankroto administravimo paslaugos

Teisinės konsultacijos skolų klausimais

Teikiame teisines konsultacijas skolų klausimais telefonu.

Augustinas Juršys
Tel. 8 698 28896
El. paštas: augustinas@conlex.lt

Skolų išieškojimas ir pirkimas

Nepaslaptis, kad šiuo metu skolos yra mokamos pagal prioritetus. Mes padarysime viską, kad Jūsų sąskaita atsidurtų pirmoje sąrašo vietoje. Kiekvienas skolininkas yra unikalus, todėl kiekvienam iš jų priimamas atskiras skolos išieškojimo būdas, nedirbame pagal šablonus.

Mes esame skolų išieškotojai, o ne skolų administratoriai. Siųsti laiškus ir skambinti skolininkams Jūs galite patys, tik ar tai veikia?

Skolų išieškojimas siunčiant skolininkui raudonu šriftu parašytus laiškelius jau seniai nebeveikia, o skolos priteisimas teismo keliu ne visiems tinka, kai kuriais atvejais tai tik papildomas skolininko kreditavimas (advokato išlaidos, žyminis mokestis ir kt.). Kam dar investuoti į skolą? Areštavus turtą ar sąskaitas, pinigų vis tiek neatgausite. Tuo metu skolininkai jau įpratę gyventi su areštuotomis sąskaitomis ar turtu. 

Mes skolas išieškome nereikalaudami papildomų investicijų , dirbame tik už sėkmės procentą.

Kadangi dirbame tik už sėkmės procento mokestį, netaikydami jokių papildomų administracinių išlaidų, esame suinteresuoti pasiekti kuo efektyvesnį rezultatą per trumpiausią laiką. Sukaupta darbo patirtis ir vidinės duomenų bazės leidžia mums būti efektyviems ir rezultatyviems.

Esant poreikiui - padėsime skolą prisiteisti, paruošime visus reikalingus dokumentus teismui.

Skolų išieškojimas ir pirkimas - greitas ir efektyvus rezultatas išieškant skolas be papildomų investicijų netradiciniais būdais per trumpiausią laiką. Dirbame tik už sėkmės procentą. Skolas ne tik išieškome, bet ir perkame taip pat padedame jas prisiteisti.

Bevilitiškų skolų nurašymas

Galime padėti nusirašyti skolas, kurios yra beviltiškos (jų atgauti nebeįmanoma arba atgavimo procesas suteiktų didesnes išlaidas negu skolos dydis), taip siekiant sumažinti mokamus mokesčius už pinigų sumas, kurių niekada neatgausite.

Teirautis dėl skolų nurašymo bendriniu paštu info@conlex.lt

Teisinės paslaugos

Mes specializuojamės skolų išieškojimo  srityje, tad puikiai išmanydami šią sritį siūlome Jums pasinaudoti profesionalia teisine pagalba.

  • Nemokamas konsultavimas skolų išieškojimo bei bankroto administravimo klausimais
  • Pareiškimo dėl teismo įsakymo išdavimo rengimas
  • Ieškinio dėl skolos išieškojimo parengimas įprastine ginčo teisena
  • Ieškinio rengimas dėl bankroto bylos iškėlimo 
  • Atsiliepimo į ieškinį, dubliko, tripliko rengimas
  • Skundo, pretenzijos rengimas
  • Sutarčių rengimas
  • Beviltiškų skolų nurašymas